AGNIESZKA

AGNIESZKA – współzałożycielka grupy, w zespole pełni rolę wokalistki, konferansjera, wodzireja oraz managera.

Śpiewa odkąd tylko pamięta. Miłości do muzyki od najmłodszych lat nauczył Ją tata, który sam kiedyś był wokalistą i gitarzystą zespołu muzycznego Sezam. Muzyka w Jej rodzinie zakorzeniła się zawodowo kilkadziesiąt lat temu – począwszy od dziadka Jana, a ukończywszy na córkach Asi i Mai. W szkole podstawowej należała do zespołu wokalno-tanecznego „Kolorowe kropki”,a w szkole średniej zaczęła grać na instr.,klawiszowych i śpiewać na pierwszych „potańcówkach”.Potem los sprawił,że wraz z mężem założyła grupę ARMAGEDON,w której zaczęła pełnić rolę wokalistki oraz osoby prowadzącej imprezę – wodzireja. Od maja 2011-go roku spełnia jedno z najskrytszych marzeń – uczy się gry na saksofonie.

Jej ulubionym gatunkiem muzycznym jest muzyka popowa i rockowa. Wzorem muzycznym jest dla Niej Tina Turner.

W życiu prywatnym jest szczęśliwą i zakochaną żoną oraz mamą dwóch córek- Mai i Joasi.

Wiecznie tryskająca energią i pełna życia lubi ludzi szczerych,uśmiechniętych,otwartych oraz kochających nie tylko muzykę…

KONRAD

Konrad – w zespole pełni rolę gitarzysty i wokalisty.

Z muzyką ma kontakt praktycznie od dziecka. Już w wieku 8 lat należał do orkiestry dętej i grał tam na klarnecie, co rówież w wolnych chwilach robi do dzisiaj. Ma za sobą wiele koncertów i przeglądów scenicznych w gronie orkiestr dętych.

Gitara zawsze była instrumentem który go fascynował i w wieku 15 lat zaczął się uczyć gry na tym instrumencie. Od sierpnia 2016 roku jest gitarzystą w zespole ARMAGEDON.

Konrad uczęszczał do szkoły muzycznej w Częstochowie i aktualnie studiuje muzykę i pedagogikę.

Jego ulubionymi gatunkami muzycznymi są rock, blues i funk. Jego ulubionym gitarzystą jest John Frusciante.

PAWEŁ

PAWEŁ – założyciel ARMAGEDON-u, w zespole pełni rolę wokalisty, klawiszowca, konferansjera oraz prowadzącego konkursy.

Podobnie jak u Jego żony muzyka zawodowo w rodzinie gości od dawien dawna . Już jako 14-letni chłopak grał we wspólnie założonym ze swoim bratem zespole „Kwart – Max” na instrumentach perkusyjnych na weselach , festynach , zabawach ,itp.Przez okres 7-miu lat prowadził w szeregach polskiej armii zespół wojskowy,który brał udział w przeglądach piosenki żołnierskiej w Bielsku Białej i nie tylko z licznymi sukcesami. Zespół Armagedon przyniósł szereg zmian w Jego życiu , gdyż przeszedł na instrumenty klawiszowe . Pomimo tego nadal lubi od czasu do czasu przysiąść do „garów” (które nadal trzyma w domu) i na nich pohałasować. Kto wie,może jeszcze kiedyś razem z żoną wrócą do dawnych czasów kiedy grało się na „live”. Jego ulubionym zajęciem jest praca nad rozszerzaniem repertuaru swojej grupy oraz wymyślaniem kolejnych konkursów i skeczy weselnych. Na co dzień zajmuje się aranżacjami utworów i pracą w swoim wymarzonym studiu nagraniowym. Posiada tytuł realizatora dźwięku, który daje Mu dodatkową możliwość nagłaśniania dużych imprez plenerowych i nie tylko… Pawła idolem jest Ryszard Rynkowski.Oprócz tego uwielbia słuchać muzyki disco z lat 80-tych i 90-tych.

W życiu prywatnym jest mężem i tatą dwóch córeczek. Zawsze wesoły,młody (jak twierdzi -dojrzewa a nie starzeje się) , pełen optymizmu stara się realizować wszystkie swoje plany i marzenia.